STRONA GŁÓWNA | MAPA STRONY | O NAS | KONTAKT    
O nasFirma

Instytut Innowacji i Biznesu powstał dzięki pasji do ciągłego usprawniania otaczającego nas świata. Firma wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, a także szkół i uczelni wyższych.
Działania, które prowadzimy pozwalają naszym klientom na realizację długofalowych planów przy wsparciu finansowym z krajowych i unijnych funduszy. Prowadzone przez nas projekty przyniosły i przynoszą naszym klientom mierzalne efekty w postaci realizacji kosztownych inwestycji oraz wzrostu konkurencyjności i innowacyjności.

Misja

Naszą misją jest świadczenie usług konsultingowych i szkoleniowych na najwyższym poziomie, w oparciu o wiedzę i doświadczenie pracowników Instytutu oraz bliską współpracę z instytucjami rządowymi, samorządowymi, organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami gospodarczymi.

Wartości

Instytut Innowacji i Biznesu jest synonimem tego co najlepsze i najnowocześniejsze w gospodarce krajowej. Działalność i wizerunek Instytutu odzwierciedlają innowacyjny charakter organizacji i dynamiczny rozwój regionu, przy zachowaniu najwyższych standardów etyki biznesu.